پرداخت با پی پال چگونه می باشد ؟

امروزه با پیشرفت روز افزون علم و کاربردی شدن اینترنت ، استفاده های فراوانی از سیستم های مجازی می شود ، یکی از سرویس های معتبر و به روز این روش ، نقل و انتقال پول به صورت آنلاین و به سرعت بالاست که به آن پرداخت با پی پال نیز می گویند . در حقیقت این شیوه کمک می کند افراد با در اختیار داشتن حساب های الکترونیکی و داشتن ایمیل ، پول های خود را به سرعت و با اطمینان خاطر در فضایی ایمن ، به حساب هایی در دورترین نقاط جهان انتقال داده و یا تبدیل به ارز نمایند و حتی خرید و فروش ارز انجام دهند .

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال و خرید سرویس های اینترنی آن، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی ، خرید دلار پی پال ، خرید یورو پی پال، پرداخت ارزی با پی پال، پرداخت با یورو پی پال ، پرداخت با دلار پی پال ، پرداخت حق عضویت در انجمن های خارجی، پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون های سراسری و … را داشته باشید .

نحوه انجام پرداخت با پی پال

در ابتدا شما فرمی را تکمیل کرده تا بتوانید لیست احتیاجات خود را برای پرداخت با پی پال عنوان نماید.  و مطمئن شوید سفارشات شما در خدمات ما وجود دارد.  با ثبت سفارشات ، اطلاعات شما در اختیار ما قرار می گیرد بدینگونه ما خدمات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم .

پرداخت با پی پال برای خرید

هنگامی که شما قصد خرید دلار پی پال و یا حتی خرید یورو پی پال را دارید . روش های پرداختی مختلف برای شما نمایان می شود که شما می توانید صفحه پی پال را انتخاب نمایید .

پرداخت با پی پال از طریق افتتاح حساب

معمولا افرادی که نیاز به خرید دلار پی پال و خرید یورو پی پال را دارند و یا کسانی که بارها در طول یک هفته بسته به شرایط شغلی خود از این سرویس استفاده می کنند ، به افتتاح حساب پی پال نیازمند می باشند و لازم است برای انجام آن اقدام نمایند.  هستند کسانی که از این طریق درآمد روزانه کسب نموده و مجبور هستند بار ها وارد حساب پی پال خود شوند .

در کل برای انجام کلیه فعالیت های پی پال لازم است یک حساب راه اندازی کرده و آن را به درگاه بانکی کشور های دیگر و یا ویزا کارت متصل نمایید و از صحت وجود آن مطمئن شوید . بعد از افتتاح حساب ما آنرا وریفای می نماییم ، در غیر اینصورت فقط می توانید از پی پال خود پول دریافت کنید چرا که کاربرد دیگری برای شما نخواهد داشت . در این میان ما نیز به شما کمک می کنیم شما بتوانید ویزا کارت خود را دریافت نمایید .

 بعد از آنکه شما حساب خود را افتتاح نمودید ( یا ما آنرا به صورت اصولی برای شما ایجاد و وریفای نمودیم ) ، لازم است برا انجام کلیه فعالیت های اینترنتی و پرداخت با پی پال ، منجمله خرید دلار پی پال ، خرید یورو پی پال ، پرداخت ارزی با پی پال ، پرداخت با یورو پی پال ، پرداخت با دلار پی پال و دیگر فعالیت های مد نظر، در حساب خارجی یا پی پال خود و یا در ویزا کارت خود موجودی داشته باشد تا بتوانید نقل و انتقالات خود را انجام دهید . راه دیگر آنست که خود حساب پی پال مستقیما شارژ شود . شما می توانید با کمک گرفتن از سایت ما و با دریافت فرم ، حساب خود را شارژ نمایید .

هنگامی که حساب پرداخت با پی پال شما شارژ باشد دیگر مشکلی وجود نداشته و می توانید به آسانی از کلیه خدمات پی پال بهره مند شوید .

ارسال نمودن و حواله دلار / یورو به حساب های دیگر پی پال

هموره انتقال پول در کشور خودمان به صورت کارت به کارت ، از طریق اپلیکیشن های متفاوت به صورت اینترنتی و … انتقال داده می شود . پی پال نیز همین گونه می باشد و با کمک گرفتن از پرداخت با پی پال می توان پول را به دیگر حساب های پی پال انتقال داد . برای انجام این کار شما به آدرس ایمیل طرف مقابل که پی پال خود را با استفاده از آن تهیه نموده نیاز دارید ، با توجه به موارد ذکر شده پول به آسانی و با سرعت بالا به گونه ای که رضایت شما را به دنبال دارد انتقال داده می شود .

جهت خرید / پرداخت ارزی با پی پال لطفا فرم زیر را تکمیل بفرمایید

همکاران ما فاکتور و درگاه پرداخت را جهت شروع فرآیند پرداخت ارزی خدمت شما ارسال می نمایند