مروری بر مهم ترین خدمات پرفکت مانی

پایِ یک سیستم پرداخت الکترونیک در میان است ، این بار ما را پاندول وار دنبال کنید

در مقاله پیش رو خود را گره زده ایم به پرفکت مانی (Perfect Money) ، نخست این مفهوم را به چالش خواهیم کشید سپس خدمات پرفکت مانی را زیر ذره بین خواهیم برد و از مزایایش خواهیم گفت . لطفا با ما همراه باشید .

ماجرا از این قرار است که پرداخت هزینه و تبادل پول همیشه به بقالی سر کوچه یا بزرگترین فروشگاه زنجیره ای تهران خلاصه نمی شود ، گاه به عنوان یک ایرانی مایلیم کتابی از آمازون خریداری کنیم یا در قبالِ دانلود اپلیکیشنی از اپ استور اپل ، هزینه ای خرد یا کلان بپردازیم عاملی که پایِ سیستم های پرداخت بین المللی را به میدان باز می کند .

در بحبوحه کنونی که تبادلات ارزی بیش از پیش نمود یافته و برجسته شده اند، حضورِ چنین سیستم هایی را به فال نیک خواهیم گرفت و پیرامونشان به بحث خواهیم نشست .

اگر موافق باشید با طرح یک سؤال ، آتش این کوره را روشن کنیم و استارتِ بحث را بزنیم .

پرفکت مانی چیست و مهم ترین ویژگی هایش کدامند ؟

پیش از آن که از “پرداخت با پرفکت مانی” سخن بگوییم و “خدمات پرفکت مانی” را از نظر بگذرانیم ، بد نیست با لفظِ پرفکت مانی دست به گریبان شویم و فَحوایش را عیان سازیم .

همان طور که در لفافه اشاره ای داشتیم ، پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین الملل است که تبادلات ارزی را فارغ از موقعیت جغرافیایی برایتان میسر می سازد و مبادله پول را در ابعاد بین الملل امکان پذیر می کند . افتتاحش به سال 2007 بر می گردد که به لطفِ مزایای عدیدش ، جایِ پایش در پاناما محکم شده و نمره قبولی را از بیشتر تاجران و فعالان اقتصادی اخذ نموده است .

تبادل یورو ، دلار و طلا از قابِ این سیستم آنلاین شدنی است ، فارغ از این که هدفتان دریافت درآمد از شرکتی خارجی است یا علاقمند به خرید از سایت های اینترنتی هستید می توانید دستِ یاری به سمتِ این سیستم آنلاین دراز کنید و از خدمات پرفکت مانی متمتع گردید . حداقل موجودی حساب در پرفکت مانی 1000 دلار است و سودِ ماهانه ثبت شده برای آن 4 درصد می باشد .

جانِ کلام این که، پرفکت مانی ، سیستمی است تمام عیار که در پرتوِ آن می توان کاملا امن مبادلات ارزی را عملی کرد و تبادل پول را محقق ساخت (امنیت این سایت کمالش را به حد اعلا رسانده است) .

آشنایی با خدمات پرفکت مانی

خرید دلار پرفکت مانی و خرید یورو پرفکت مانی ، گزینه هایی بی بدیل

به زعم این که توأمان با تحریم های امریکا ، بسیاری از شرکت های بین المللی قیل و قال به راه انداختند و ایران را از لیست مخاطبانشان خط زدند، پرفکت مانی دست رد به سینه ایران نزد و کماکان بر سرِ پیمان دوستی اش با ایران باقی مانده است ( در خدمات پرفکت مانی ، قسمتی به زبانِ فارسی قابل مشاهده است که نشان می دهد این شرکت ، حجت را بر ایرانیان تمام نموده و دست ما را به گرمی فشرده است ) .

کماکان می توانیم به خدمات پرفکت مانی متوسل شویم و خرید از پرفکت مانی را در پیش بگیریم منوط بر این که در این سیستم حسابی باز کنیم و رسالتتان را رسما استارت بزنیم .

صحبت پایانی

از نگاهِ برخی ها ، تبادلات ارزی در ایران همچون یک سازِ ناکوک عمل می کند ، عاملی که سیستم پرفکت مانی را به پایِ ثابت مبادلات ارزی بدل نموده و حضورش را پیوسته پررنگ تر کرده است . اگر این بار با شنیدن نام پرفکت مانی ، جانِ کلام را دریافتید و مفاهیمش را با خود مرور کردید این یعنی ما حق مطلب را ادا کرده ایم .